Re. WOM 28.09.2019

Warszawska Olimpiada Dzieci i Młodzieży już za nami. Wystartowało 462 zawodników z 19 klubów zrzeszonych w OZKWM. Nasz Klub reprezentowała bardzo skromna 6 osobowa ekipa. Co prawda nikt z „naszych” nie stanął na podium, ale liczy się udział i zdobyte doświadczenie. WIELKIE BRAWA dla najmłodszych, w kategorii U9 wystartowali Lidzia Żuchowska i Leon Zabielski, był to ich pierwszy start i mimo przegranej mam nadzieję że zobaczymy ich na kolejnych zawodach. W kategorii U11 pierwszą walkę w pięknym stylu wygrał Paweł Viatkin, niestety kolejną przegrał. W kategorii U13 po wyrównanej walce odpadł z turnieju Michał Kostrzewa, w kategorii U15 Maciek Parol trafił na lepszego zawodnika. Bardzo ładną walkę stoczył w kategorii U17 Sebastian Grzymała wygrywając ją zdecydowanie, niestety koleją przegrał, na pocieszenie Sebastian trafił na bardzo utytułowanego zawodnika. Wielkie brawa dla rodziców za cierpliwość i wsparcie swoich pociech. Do zobaczenia na kolejnych zawodach.