Fitness klub zdrowie
w sarbinowie

Tylko raz w roku taka okazja aby zrobić coś dla siebie.

lato

cztery treningi dziennie do wyboru

01

Body shape

Body shape, body styling, body sculp, BS
to różne określenia na te same ćwiczenia
wzmacniające mięsnie. W trakcie zajeć z
body shape wykorzystuje się stepy, ciężarki,
gumy i inne pomoce. Ćwiczenia są wykonywane
powoli, dokładnie i bezpiecznie. Osoba ćwicząca
może skoncentrować się na technice i dokładności.
Body shape pozwala ujędrnić i wyrzeźbić ciało.
Poza tym pozwala wzmacniać mięsnie bez
niepotrzebnego ich powiększania czy pogrubiania.
BS zaliczany jest do ćwiczeń wytrzymałościowych.

pilates

zdrowy-

kręgosłup

bpu-

atc-

tbc

Obowiązkowy

nordic walking

02

AQUA AEROBIK

my zajmiemy się mężem i dziećmi !

Zastanawiasz sie, dlaczego Pilates jest tak dobry dla każdego, bez względu na wiek czy stan zdrowia? Dlaczego jest inny niż pozostałe techniki ćwiczeń? Odpowiedz jest tak prosta, jak sama metoda. Główna zaleta ćwiczeń jest bowiem ich niewiarygodna efektywność Jest to trening całego ciała w skład którego wchodzi ponad 500 ćwiczeń inspirowanych jogą, baletem i ćwiczeniami siłowymi. Ich istota jest rozciąganie, spinanie i rozluźnianie mięśni. System ten jest ukierunkowany na poprawę elastyczności, siły, równowagi i świadomosci swojego ciała.

Zaprasza Ania.

Ladies styling - aerobik taneczny dla Pań. Zajęcia te mają formę solowa i są przeznaczone dla Pań w każdym wieku, które pragną popracować nad własną sylwetką i chcą lepiej wyglądać w tańcu.LS to połączenie tańców latynoskich z tzw. body movement, czyli praca nad swoim ciałem. Nauczymy Cię jak wyglądąć efektownie i kobieco w każdym tańcu. Zajęcia obejmują naukę kroków, figur oraz choreografii tanecznych do żywiołowej i rytmicznej muzyki.

Zaprasza Dorota.

Na obozie nie może zabraknąć oczywiście - Nordic Walking - jest ciekawa i przyjemna forma odpoczynku. Polega on na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Osoba uprawiajaca ten rodzaj aktywnosci angaýuje do wysiłku wiekszosc miesni ciała. Pracuja one zupełnie inaczej niý podczas zwykłego marszu. Sa bardziej wzmocnione, zwłaszcza ramiona, które staja sie mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Jak sie wiec okazuje, Nordic Walking moýna uznac za dobra forme odchudzania.

Zaprasza Michał.

tak było w zeszłym roku

c